Ta správná váha

XTM Central Europe je oficiálním distributorem produktů XTM v regionu střední Evropy. Naše maloobchodní divize, do které patří i tento internetový obchod, prodává zboží do celé Evropské unie. V České republice a na Slovensku využíváme mimo jiné dobírkové služby České pošty.

Specializujeme se na Merino o hmotnosti 230g/m2, což je podle nás nejuniverzálnější a nejlépe využitelná váha pro sportovní i jiné aktivity po celý rok.

Jak je patrné z tohoto internetového obchodu, naše ceny jsou velice příznivé.

Nabízíme také vybrané druhy tenkých Merino trik vhodných buď jako spodní vrstva, nebo jako jediná vrstva v teplejší části roku, třeba na kolo. Minimalistický a vkusný dizajn umožňuje nošení také do práce či při jiných, nesportovních příležitostech.

Úplet o váze 230g/m2, z nějž šijeme naši vlajkovou kolekci, je dostatečné tlustý, aby vás zahřál v chladném počasí, ale také dostatečně průdyšný. Toho je dosaženo využitím 20 mikronového vlákna, které je více načechrané či „chlupaté“ než menší mikrony, a díky tomu je vzdušnější.

Naše vlna neškrábe a je velmi jemná k pokožce. Jednovrstvý interlokový úplet zajišťuje pružnost a udržení tvaru. Oděvy lze pak lehce vrstvit jeden na druhý, dle potřeby.

Triko z této řady má kapacitu vás zahřát i při teplotách pod nulou jako jediná vrstva pod bundou. V teplém počasí zase odvádí pot, brání vzniku zápachu a napomáhá vašemu tělu s termoregulací.

Mimochodem, oděvy z vlny nosí beduíni a nomádi ze Středního východu a Afriky na cesty do pouště, aby je chránily před přehřátím a škodlivými UV paprsky.

Naše Merino trika a outfity jsou kromě sportu využitelná pro celou řadu aktivit, ať už je to práce na zahradě, vycházky se psem, turistika a cykloturistika, lov a rybolov, ale i pobíhání po městě a zařizování.

Naše tenčí trika z úpletu z 18 mikronového vlákna a hmotnosti 170g/m2 jsou skvělá na jarní a letní túry do hor i na běžné nošení.

Projděte si nabídku Merino oděvů za výjimečně dobré ceny na tomto webu.